Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Denetimi

Web sitenizin trafiğinin yüksek oranda artmasının en kolay yolu arama motorlarında (Google, Yahoo vb.)  konularınızın üst sıralarda görüntülenmesinin sağlanmasıdır.   Bu da site içeriğinin,arama motorlarının anlayacağı şekilde optimize edilmesiyle söz konusu olmaktadır.  Google ve Yahoo benzeri arama motoru kullanımında, arama yapılırken konularınızın üst sıralarda gelmesi karmaşık programlar gerektirmemektedir.

Özellikle, kapsamları ve yapılandırma ayarları esasen farklı olan çok sayıda site ile müşteriler ilgileniyorken, SEO (Search Engine Optimization- Arama Motoru Optimizasyonu) Denetim Listesine sahip olmak son derece kritiktir. Bir optimizasyon bakış açısı olmaksızın en iyi içerik geliştirmelerinize ve tanıtım çabalarınıza rağmen aşama kaydetmek zor olabilir. Aynı şekilde, eğer uzun dönem sürdürülebilir başarı için bölümlendirme yapmadıysanız en iyi şekilde araştırılmış anahtar kelime listeleri, hedef stratejileri bile etkisiz hale gelebilir.

Biz neleri denetliyoruz?

· Site yapısı, ana sayfa, sayfa dizinleri, ikincil sayfa yapısı, başlıklar, metin gövdeleri, meta açıklamalar

· Mevcut görsellik (popüler linkler/sayfalar, anahtar kelime görüntüleri )

· Anahtar kelime seçenekleri

· URL, linklendirme

· Site performansları

· Google analitik bağlantıları

· Rakip analizleri

· Sosyal Medya SEO değerlendirmeleri

ve daha birçok bilgiyi içermektedir.

Bizim SEO değerlendirmelerimiz sektörde en detaylı olanlardandır. Değerlendirme Raporu, öncelikli durumunuzu görme ve aksiyon planınızın oluşturulmasının dışında, firmanıza özgü özellikler için uyarlama  yol haritası sunacaktır.